Czas i realizacja zamówień

Po złożeniu zamówienia otrzymasz informację zwrotną na adres e-mail podany w zamówieniu. Oznaczać to będzie, że zamówienie zostało przez Nas zarejestrowane. W następnym kroku przystąpimy do realizacji zamówienia. W przypadku przedpłaty realizacja odbędzie się po zaksięgowaniu zamówienia. Przesyłki za pobraniem realizowane są natychmiast jednak ich realizacja wydłużyć się może o 2 dni robocze. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje odnośnie realizacji zamówień.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki od zaksięgowania wpłaty + czas dostawy

 

 

Dostępność produktów

Informacje na temat dostępności produktów znajdują się przy każdym produkcie. Podane tam mogą być orientacyjne stany Naszych magazynów bądź określenie ich ilości. Przed zamawianiem towaru warto skontaktować się z Nami w celu ustalenia czy towar na pewno jest dostępny.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność online - Prosty i szybki sposób płatności za zamówienie. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy. Czas wysyłki przy płatności przy odbiorze wydłużyć się może o 2 dni robocze.

 

Forma dostawy

W Naszym sklepie internetowym możliwe jest wybranie kilku form dostawy. W zależności od wybranych produktów możliwe będzie wybranie określonych form dostawy.

- Przesyłka kurierska - Dostawa kurierem 1-2 robocze

- Paczkomat - Dostawa na palecie 1-2 dni robocze

- List e-commerce - Usługą listową zwykle wysyłamy próbki produktów. Czas takiej dostawy to 2-5 dni roboczych.

- Odbiór osobisty - Odbiór możliwy po kontakcie telefonicznym bądź mailowym