Formy Płatności

W sklepie Lu-Go masz możliwość wyboru kilku form płatności. Dostępne jej rodzaje wynikają z tego jakie produkty wybrałeś. Wszystkie produkty opłacić będziesz mógł szybką płatnością online oraz zwykłym przelewem. Niektóre produkty mogą nie mieć możliwości płatności za pobraniem.

Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet wchodząc na stronę swojego banku, na poczcie lub w banku. Zaksięgowanie wpłaty przelewem może potrwać do 2 dni roboczych w zależności od banku. Po zaksięgowaniu wpłaty przystąpimy do realizacji zamówienia.

Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru kurierowi. Przy wybraniu przesyłki za pobraniem zostają doliczone dodatkowe koszty za transport. Przy zamówieniach powyżej 1000zł możliwa będzie konieczność wpłaty zaliczki. Wówczas poinformujemy Cię o tym fakcie telefonicznie bądź mailowo.

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny, szybki i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetowego systemu płatności. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24.pl, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności za zamówione towary. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty z poziomu internetowego konta bankowego.

 

Płatność online - Przelewy24.pl obsługuje bezpieczne transakcje takie jak:

karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,

ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,

inne - Płacę gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać.

I wiele innych. Szczegóły odnośnie dokładnych form płatności znajdują się na stronie przelewy24.pl