Nowy

Perfum Intense 09 FM Group

Charakter: głęboko zapadający w pamięć, magiczny

Zaperfumowanie: 30%

Pojemność: 50 ml

1 230,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)

Opis

Firma FM Group może pochwalić rosnącą ofertą perfum, kosmetyków, kaw i herbat oraz innych produktów. Pełną ofertę można zobaczyć na stronie internetowej. W ofercie jest Federico Mahora, czyli ponad 150 ekskluzywnych i oryginalnych zapachów podzielonych na cztery kolekcje o różnym zaperfumowaniu: Pure (dawniej Klasyczna), Pheromone (dawniej Feromony), Intense (dawniej Hot) oraz Luksusowa. Zapachy zostały stworzone w oparciu o światowe trendy z niezwykłą starannością. Wychodząc na przeciw naszym zadowolonym klientom, oferta stale poszerza się o nowe produkty. Perfumy FM Group wyróżniają się na tle innych mocnymi i bardzo trwałymi zapachami. Ich cena jest bardzo przystępna, dzięki czemu każdy może sobie na nie pozwolić  Marka Federico Mahora obejmuje również kosmetyki perfumowane, które są doskonałym uzupełnieniem zapachów. 

Zapach 09i FM Group

Magiczny świat orientu zamknięty w flakonie to właśnie kwintesencja zapachu Intense 09. Orientalna rodzina zapachowa, z której się wywodzi nadaje mu niezwyklej zmysłowości. Zawarcie nuty kwiatowej rozjaśnia zapach i dodaje mu subtelnej słodyczy. Kompozycja ciepłego i korzennego kardamonu, świeżych zielonych owoców oraz łagodnego fiołka doskonale odzwierciedla odwagę i zmysłowość. Środkowe nuty serca, w których skład wchodzi jaśmin i migdały wspólnie z nutami górnymi płynnie przeplatają się tworząc aromat o którym nie da się zapomnieć. Bazowe nuty wanilii i piżma świetnie utrwalają zapach, dzięki czemu można się nim cieszyć dłużej. Perfum Intense 09 FM Group skomponowano dla kobiet intrygujących, które chcą czarować otoczenie swoją osobą. Zwiększenie zaperfumowania z 20% do 30% sprawia, że zapach jest dużo mocniejszy i trwalszy. Zapach doskonale sprawdzi się na wyrafinowanych przyjęciach.

Charakter: głęboko zapadający w pamięć, magiczny

Nuty zapachowe:
Głowy: fiołek, kardamon, zielone owoce
Serca: migdały, jaśmin
Bazy: wanilia, piżmo

Zaperfumowanie: 30%

Opis

FM 09i
1000 produkty/ów
Opis
Pojemność
50 ml
Kolekcja
Intense

Reviews

Napisz swoją opinię

Perfum Intense 09 FM Group

Charakter: głęboko zapadający w pamięć, magiczny

Zaperfumowanie: 30%

Pojemność: 50 ml

Napisz swoją opinię