Nowy

Perfum Intense 173 FM Group

Charakter: oniryczny, przymglony

Zaperfumowanie: 30%

Pojemność: 50 ml

1 230,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)

Opis

FM Group to firma założona w 2004 roku. Od tej pory stale rozwija się i powiększa swoją ofertę. Ze względu na wysoką jakość oferowanych produktów oraz przystępną cenę cieszy się bardzo dużą popularnością nie tylko na terenie naszego kraju. W innych państwach znana jest także pod nazwą FM World. Obecnie w ofercie znajduje się ponad 150 luksusowych, trwałych i niezwykle oryginalnych zapachów Federico Mahora. Cztery niezwykłe kolekcje, to zapachy, które łączą wspólne cechy takie jak: trwałość, oryginalność i przystępna cena. Kolekcja Pure (dawniej Klasyczna), Pheromone (dawniej Feromony), kolekcja Intense (dawniej Hot) oraz kolekcja Luksusowa. Wszystkie zawierają niezwykle zmysłowe, pobudzające zapachy, które zostały wytworzone zgodnie ze światowymi trendami. Zapachy wyróżniają się na tle innych produktów, są cenione wśród naszych klientów i stale polecane innym. Federico Mahora to jednak nie tylko perfumy. Asortyment jest bardzo bogaty, są m.in kosmetyki perfumowane takie jak balsamy, żele pod prysznic, wody po goleniu, kremy do rąk, pianki do golenia, perfumy do włosów oraz inne perfumowane kosmetyki, które są kontynuacją zapachów i znakomicie ze sobą współgrają. Zapachy te są bardzo cenione pośród klientów. Szeroki wybór produktów, najwyższa jakość oraz bogata kompozycja w połączeniu z konkretnymi nutami zapachowymi sprawiają, że FM Group zdobywa stale nową klientelę, niezmiennie ukontentowaną standardem produktów. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty.

Zapach 173i FM Group

Orientalna rodzina zapachowa, z której pochodzi zapach Intense 173 cechuje się mocnymi akcentami przywodzącymi na myśl egzotyczny świat orientu. Mocno zaznaczona nuta korzenna nadaje zapachowi delikatnie przymglony, niewyraźny charakter. Otwierające zapach nuty anyżu i lukrecji wprowadzają pikantno-słodki aromat, a połączenie gorzkich migdałów oraz uwodzicielskiego drzewa jacaranda zachwyca i oszałamia zarazem. Łagodne nuty bazy w postaci sandałowca, piżma i mchu nadają zapachowi oniryczny charakter. Perfum Intense 173 FM Group przeznaczony jest dla marzycielek o łagodnej duszy. Większe skoncentrowanie perfum sprawia, że zapach jest dużo trwalszy.

Charakter: oniryczny, przymglony

Nuty zapachowe:
Głowy: anyż, lukrecja
Serca: drzewo jacaranda, gorzkie migdały
Bazy: sandałowiec, piżmo, mech

Zaperfumowanie: 30%

Opis

FM 173i
1000 produkty/ów
Opis
Pojemność
50 ml
Kolekcja
Intense

Reviews

Napisz swoją opinię

Perfum Intense 173 FM Group

Charakter: oniryczny, przymglony

Zaperfumowanie: 30%

Pojemność: 50 ml

Napisz swoją opinię