Nowy

Perfum Intense 56 FM Group

Charakter: rozpalający zmysły, wibrujacy

Zaperfumowanie: 24%

Pojemność: 50 ml

1 230,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)

Opis

Szeroka oferta firmy FM GROUP to świetna propozycja dla każdej osoby. Mamy tu wysokiej jakości perfumy, kosmetyki do ciała, makijaż, herbatę, suplementy diety, środki czystości i kawę. Wszystko to dostępne w Naszym sklepie internetowym Perfumy Świata. Dodatkowo nawigacja dostępna w kategorii ułatwi dopasowanie najlepszego produktu do Naszych upodobań. Perfumy Federico Mahora stworzone przez firmę FM GROUP to wyjątkowe kompozycje zapachowe, których jest niemalże 150. Każdy zapach charakteryzuje się mocną i trwałą jakością, która w połączeniu z atrakcyjną ceną stanowi świetną ofertę dla każdego. Perfumy fm wybierać możemy w 4 podstawowych kategoriach: Pure (dawniej Klasyczna), Pheromone (dawniej Feromony), Intense (dawniej Hot) oraz Luksusowa. Znajdziemy tu także kolekcję mini klasyczną z 3 zapachami i kolekcję młodzieżową z 2 zapachami.

Zapach 56i FM Group

Zapach Intense 56 jest przedstawicielem eleganckiej szyprowej rodziny zapachowej i został on dodatkowo wzmocniony nutą drzewną. Zapach rozpoczyna się od połączenia grejpfruta, wiciokrzewu, kwiatu gałki muszkatołowej i lawendy. Niebywale bogata i egzotyczna mieszanka aromatów w nutach głowy doskonale podkreśla zmysłowość i pewność siebie. Środkowe nuty serca to promienne i pełne słońca maliny, heliotrop i korzenny goździk, a ich połączenie na długo pozostaje w pamięci. Ciepłe i sensualne zakończenie nutami drzewnymi działa pobudzająco i z pewnością zaintryguje otoczenie. Perfum Intense 56 FM Group przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy chcą przyciągać uwagę swoją osobą. Słodka i egzotyczna kompozycja jest niezwykle zmysłowa, a ciepłe drzewne akcenty mają moc rozpalania zmysłów. Efekt jest jeszcze silniejszy dzięki zwiększonemu zaperfumowaniu z 20% na 30%.

Charakter: rozpalający zmysły, wibrujący

Nuty zapachowe:
Głowy: grejpfrut, lawenda, kwiaty gałki muszkatołowej, wiciokrzew
Serca: malina, heliotrop, goździk
Bazy: cedr, żywica, jałowiec

Zaperfumowanie: 24%

Opis

FM 56i
1000 produkty/ów
Opis
Pojemność
50 ml
Kolekcja
Intense

Reviews

Napisz swoją opinię

Perfum Intense 56 FM Group

Charakter: rozpalający zmysły, wibrujacy

Zaperfumowanie: 24%

Pojemność: 50 ml

Napisz swoją opinię