Nowy

Perfum Intense 98 FM Group

Charakter: świeży, subtelny

Zaperfumowanie: 30%

Pojemność: 50 ml

1 230,00 zł
Brutto
  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)

Opis

Firma FM Group zaistniała na polskim rynku w 2004 roku i szybko stała się liderem w swojej branży. Cieszy się również uznaniem klientów i niemalejącą popularnością. Oferta firmy to m.in kosmetyki, perfumy, kawy, herbaty, chemia gospodarcza i inne produkty, stale jest ona powiększana. Perfumy Federico Mahora to oferta ponad 150 oryginalnych zapachów, o różnym zaperfumowaniu i pojemności, podzielonej na cztery kolekcje: Pure - zaperfumowanie 20%, Pheromone - zaperfumowanie 20% i domieszce bezzapachowych feromonów, Intense o najmocniejszym zaperfumowniu wynoszące aż 30% oraz Luksusowej o zaperfumowaniu od 16% do 24%. Wszystkie z nich to przede wszystkim: mocne i trwałe zapachy. Zostały one stworzone zgodnie z upodobaniami naszych klientów oraz z najnowszymi trendami. FM Group to zapachy w niezwykle atrakcyjnej cenie. Do bogatej oferty firmy FM Group wchodzą również kosmetyki perfumowane (m.in. balsamy, żele pod prysznic, wody po goleniu, kremy do rąk, pianki do golenia, perfumy do włosów oraz inne perfumowane kosmetyki), które wspaniale uzupełniają zapach perfum. Konkretne nuty zapachowe oraz bardzo szeroki wybór zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zapach 98i FM Group

Zapach Intense 98 jest przedstawicielem orientalnej rodziny zapachowej, która charakteryzuje się niezwykłą intensywnością aromatów przywodzących na myśl świat Dalekiego Wschodu. Nuty głowy mają silnie odświeżające właściwości, dzięki zielno-cytrusowej bergamotce, cytrynie i czarnej porzeczce o aromacie gorzkich owoców. Mocne kwiatowe uderzenie w nutach serca doskonale podkreśla zmysłowość, a delikatna konwalia sprawia, że zapach jest niebywale subtelny. Zakończenie zapachu akcentami żywicy i drewna pochodzącymi od sandałowca i bursztynu otacza właścicielkę ciepłą i otulającą aurą. Perfum Intense 98 FM Group będzie wspaniałą ozdobą kobiety zmysłowej i tajemniczej, która chce wyróżniać się w tłumie. Będzie to niezwykle łatwe dzięki większemu zaperfumowaniu.

Charakter: świeży, subtelny

Nuty zapachowe:
Głowy: czarna porzeczka, bergamotka, cytryna
Serca: jaśmin, konwalia, róża
Bazy: sandałowiec, cedr, bursztyn

Zaperfumowanie: 30%

Opis

FM 98i
1000 produkty/ów
Opis
Pojemność
50 ml
Kolekcja
Intense

Reviews

Napisz swoją opinię

Perfum Intense 98 FM Group

Charakter: świeży, subtelny

Zaperfumowanie: 30%

Pojemność: 50 ml

Napisz swoją opinię