Kapsułki piorące FM Group

Dostępne w 3 wariantach:

Do tkanin białych

Do tkanin kolorowych

Do tkanin delikatnych

Waga/Pojemność: 256 g/ 10 szt.

30,57 zł
Brutto
 Customer ratings and reviews
Nobody has posted a review yet
in this language
  •  Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL z szyfrowanym połączeniem Bezpieczeństwo transakcji dzięki certyfikatowi SSL z szyfrowanym połączeniem
  • Ubezpieczona i szybka przesyłka kurierska z dostawą pod wskazany adres Ubezpieczona i szybka przesyłka kurierska z dostawą pod wskazany adres
  • 14 dni na zwrot pełnowartościowego towaru bez podawania przyczyny 14 dni na zwrot pełnowartościowego towaru bez podawania przyczyny

Kapsułki piorące FM Group to innowacyjna formuła, która została skoncentrowana i zamknięta pod postacią kapsułki. Aktywne enzymy zawarte w formule, doskonale usuwają nawet uporczywe zabrudzenia, pozostawiając tkaniny czyste i świeże. Te niezwykłe enzymy działają również w temperaturze 30 stopni C. Wygodna forma kapsułki sprawia, że pranie przestaje być uciążliwe, dodatkowo kapsułki dostępne są w 3 wariantach (do tkanin białych, do tkanin kolorowych i do tkanin delikatnych), dzięki czemu możesz je dostosować do swoich potrzeb.

  • Aktywne enzymy radzą sobie z każdym typem zabrudzeń.
  • Kapsułki można stosować również w temperaturze 30 stopni C.
  • Dostępne w 3 wariantach.

Kapsułki piorące do tkanin białych przywracają śnieżnobiały kolor tkaninom i chronią ich naturalną biel przed szarzeniem. Skoncentrowana moc piorąca w kapsułce usuwa zabrudzenia jednocześnie nie niszcząc ubrań.

Waga/Pojemność: 256 g/ 10 szt.

Kapsułki piorące do tkanin kolorowych dzięki wydajnej, zaawansowanej formule nie tylko usuwają uporczywe zabrudzenia, ale również chronią kolory przed blaknięciem. Sprawiają, że kolory są żywe i nasycone jak w nowych ubraniach.

Waga/Pojemność: 256 g/ 10 szt.

Kapsułki piorące do tkanin delikatnych zawierają naturalne mydło, dzięki czemu doskonale radzą sobie z różnego rodzaju plamami i zabrudzeniami, ale są łagodne dla delikatnych tkanin. Ich nowoczesna formuła nie zawiera sztucznych barwników, rozjaśniaczy optycznych oraz alergenów, dzięki czemu jest bezpieczna dla różnego rodzaju tkanin.

Waga/Pojemność: 253 g/ 10 szt.

Sposób użycia: Jedną kapsułkę włożyć do pustego bębna pralki, dołożyć pranie i uruchomić pralkę. W pralkach otwieranych od góry zaleca się najpierw włożyć pranie, a następnie kapsułkę. 1 kapsułka przeznaczona jest na 1 pranie (około 4,5 kg tkanin), jednak przy dużych zabrudzeniach i twardej wodzie można zastosować 2 kapsułki.

Uwaga! Działa szkodliwie na skórę i oczy. Nie należy kapsułki dotykać mokrymi dłońmi, a także nie przebijać, nie rozcinać i nie rozrywać kapsułek. Produkt nie jest przeznaczony do prania ręcznego i prania wstępnego. Nie należy stosować produktu do prania wełny i jedwabiu.

PDP01
1000 Przedmioty
Opis
Waga
256 g
 Reviews

Be the first to write your review !