Reklamacje i zwroty

Czas w jakim wyślemy Twoje zamówienie podane jest przy każdym produkcie. Przeważnie wynosi od do 2 dni roboczych. W zależności od asortymentu i jego dostępności ten czas może się wydłużyć albo skrócić. Każdy wadliwy produkt zakupiony w Naszym sklepie masz prawo reklamować. Masz również możliwość zwrotu zamówionego asortymentu w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od daty dostarczenia przesyłki. Zapoznaj się z szczegółami dotyczącymi Reklamacji i zwrotów dostępnymi poniżej.Reklamacje

Każdy produkt dostępny w Naszym sklepie objęty jest gwarancją dlatego jeżeli okaże się on wadliwy masz prawo go reklamować. Wówczas poinformuj Nas o wadzie podając wszystkie szczegóły dotyczące wady i zamówionego asortymentu w wiadomości e-mail. Poniżej przedstawiamy z jakimi sytuacjami możesz się spotkać.

- Uszkodzenie przesyłki w trakcie transportu. Konieczne działanie: Spisanie protokołu szkody z kurierem, przesłanie zdjęć uszkodzonych produktów i skan protokołu, ewentualne odesłanie towaru.

- Wadliwy towar, zła barwa i rozmiar produktu. Konieczne działanie: Przesłanie zdjęć wadliwych produktów i spisanie formularza reklamacyjnego.

- Uszkodzenie towaru po montażu. Konieczne działanie: Przesłanie zdjęć uszkodzonego produktu, przedstawienie historii montażu i produktów jakie zostały użyte w jego trakcie.

Jeżeli produkt uszkodzi się w trakcie transportu będziesz musiał spisać protokół szkody z kurierem.

Pamiętaj! Aby reklamacja mogła zostać rozpatrzona pozytywnie - musi być zgodna z zaleceniami producenta dotyczącymi montażu i w niektórych przypadkach także samego przechowywanie towaru.Zwroty

Każdy produkt dostępny w Naszym sklepie masz prawo zwrócić w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty ich dostawy zgodnie z art. 27 Ustawy o prawach konsumenta bez podawania przyczyny. W celu zwrotu towaru należy się z Nami skontaktować pisząc do Nas wiadomość e-mail. Wówczas będziesz musiał odesłać zakupiony towar na adres jaki wskażemy Tobie w korespondencji. Po sprawdzeniu przez Nas towaru odeślemy Tobie pieniądze równe wartości zakupionego asortymentu.

Pamiętaj! Dokonując zwrotu zamówionego asortymentu w Naszym sklepie ponosisz koszty wynikające z transportu zamówienia.